Web Analytics

Leonora sjell pamje të reja me veshje tradicionale, thjeshtë mahnitëse

Botuar nga: InfoKosova

Ajo është njëra prej këngëtareve më të dashura shqiptare që ka rrëmbyer zemrat e publikut prej vitesh.

Bëhet fjalë për artisten e mirënjohur nga Skënderaj, Leonora Jakupi, e cila komentohet për thuajse çdo paraqitje që bën në rrjetet sociale.

Bukuroshja së fundmi mori vëmendje teksa u shfaq në veshje tradicionale shqiptare.

Ajo ka pozuar me disa veshje, përmes të cilave ka sjell një pamje të transformuar të gërshetuar në stilin modern.

Kjo duket të jetë vetëm për një fotosesion të ri, e jo për ndonjë rast special siç është dasma.

Jakupi përndryshe prej kohësh u bë e ditur se po shijon një lidhje dashurie, pavarësisht se nuk e ka zbuluar identitetin e partnerit.

Leonora tani ka publikuar edhe disa imazhe me veshje tradiconale.

Të realizuara në natyrë dhe në mes të luleve, Leonora po shkëlqen në këto imazhe e veshur si ‘nuese’.

Shiko foton:

Të FUNDIT