Web Analytics
BallinaUncategorizedLëshohet nga kodra e ulur mbi kutinë “frigorifer”

Lëshohet nga kodra e ulur mbi kutinë “frigorifer”

Gjatë një gare me kuaj që po zhvillohej në Shtetet e Bashkuara, vëmendja ka shkuar te një femër e cila është lëshuar nga kodra me kutinë që përdoret si ftohës.

Të pranishmit kanë nisur të brohorasin, derisa ajo rrotullohej dhe përplasej keq për toke.

“Duket si një njeri i guximshëm, andaj i rekomandohet të mbajë helmetë gjatë tërë kohës”, është një koment lidhur me rastin.

Nuk dihet se çfarë lëndimesh ka pësuar, por në fund ajo shihet duke i ngritur duart lartë, sikur gjithçka të jetë në rregull.

Shiko Videon:

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit