8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina Uncategorized Leze Qena 84 vjeç çmend te gjithë me këtë vallëzim.!

Leze Qena 84 vjeç çmend te gjithë me këtë vallëzim.!

Vajzat me def këndojnë aktoren Leze Qena 84 vjeç, ajo nuk hezitoi dhe vallëzoj me ato, shkruan InfoKosova.

Shikoni atmosferën e krijuar me poshtë./InfoKosova/

Shiko Videon:

608,886FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Në këto vende të botës, asnjë turist nuk lejohet të shkelë. Arsyet interesante!

Ja disa nga vendet më të njohura dhe misterioze ku askush nuk shkon asnjëherë. Duket se globalizmi i ka dhënë mundësi kujtdo që ka dëshirë...
web
analytics