Web Analytics
BallinaUncategorizedLia në 2020, e nis goxha nxehtë

Lia në 2020, e nis goxha nxehtë

Lia Stublla padyshim është një nga kreatoret më të suksesshme shqiptare, puna e të cilës ka kaluar edhe kufijtë.

Por, përveç talentit ajo është edhe një femër e bukur dhe mjaft seksi e që dëshmohet edhe në postimet që bën në llogarinë e saj në Instagram.

Lia vitin 2020 e nisi me një fotografi joshëse nga studio e saj, e veshur e tëra në të zeza dizenjatorja e famshme u kujdes që të theksonte gjoksin “shpërthyes” derisa dukej në formë të shkëlqyer.

Kujtojmë që edhe vitin që lamë pas, Lia e përmbylli me shumë suksese, kreacionet e të cilës po vishen nga emra të njohur vendor dhe ndërkombëtar.

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit