Web Analytics

Liberta duket shumë seksi, del pa reçipeta

Botuar nga: InfoKosova

Liberta Spahiu është moderatorja më në zë kosovare.

Ajo është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në top formë.

Liberta vjen çdo herë unik dhe me stil në fotosesionet që realizon.

Se fundim ajo ka publikuar një foto ku shfaqet ndryshe siç jem mësuar të shohim.

Duket se Liberta e ka arritur qëllimin me këtë veshje, pasi ka marrë vëmendjen e shumë komentueseve, ku shihet që ka dalë pa reçipeta, e në pah i del gjoksi i saj i madh./ORAinfo/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT