Liberta “hallakatet” sa herë e dëgjon këtë këngë

Prezantuesja e “Prive” së fundi po kënaqet shumë me këngën e fundit të Melinda Ademit “Qa din ti”.

Liberta Spahiu është një nga figurat më të njohura të televizionit dhe një moderatore shumë e pëlqyer nga publiku.

Ajo është mjaft akive në rrjete sociale, ku shpesh ndanë me fansat e saj imazhe nga përditshmëria.

Brunja është person shumë pozitiv dhe argëtuese e këtë e kuptojmë më së miri me disa nga imazhet e fundit, që kanë qarkulluar në rrjet sot, ku ajo shihet duke u kënaqur me miqtë e saj në bregdetin shqiptar./Kosovarja/

shiko videot: