Web Analytics
BallinaSHOWBIZLiberta Spahiu zbulon diçka me rëndësi për banorët e “Big Brother VIP...

Liberta Spahiu zbulon diçka me rëndësi për banorët e “Big Brother VIP Kosova”

Liberta Spahiu është angazhuar intensivisht në projektin më të madh në ardhje, “BBVK”.

Producentja dhe prezantuesja e “Prive”, gjatë gjithë kësaj periudhe ka pranuar pyetje rreth fillimit të “Big Brother VIP Kosova”.

Derisa na ndanë vetëm një ditë nga fillimi i shout real më të njohur në botë, Liberta ka publikuar në faqen e saj në Instagram mikrofonat me të cilët do të pajisen banorët VIP.

Siç flitet, pjesë e shout do të jenë 14 banor ndersa sonte mbetet te shihet cilet do jene ata.

Nga ato qe jane treguar Big Brother Vip Kosova do jete nje nga spektaklet me te medha qe po realizohen.

Moderator te ketij spektakli do te jene Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshin./Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit