Ndoshta shumë prej jush kishin kohë pa e parë modelin e njohur Alesio Aliaj i cili prej vitesh është kthyer në një menaxher VIP-ash.

Ai ka qenë i ftuar në emisionin ‘Thumb’ ku ka rrëfyer të rejat  e fundit në jetën e tij.

Jo rrallëherë lidhjet e tij të dashurisë janë komentuar në mediat rozë, jo vetëm me vajza të njohura të showbiz-it por edhe me deputete.

Duke qenë se sapo lamë pas zgjedhjet e përgjithshme parlamentare, gazetarja e ka pyetur Alesion nëse do të “gjuajë” ndonjë nga deputet e reja të sapozgjedhura.

‘Me thënë të drejtën mirë kanë bërë që kanë vënë të reja.

Sepse forca e femrës i jep një bukuri tjetër parlamentit.

Ti kem vënë syrin ndonjërës?

Se di!

Ju i merrni të gjitha gabim.

“S’është e vërtetë.”, është shprehur menaxheri i njohur.

Epo do të habiteshim nëse Alesio do të na thoshte se nuk i pëlqen asnjëra.

Cfare nuk do te degjoni sot nga mikrofoni i "Thumb"! Kida ka treguar se si qendron e verteta e kontrates me Sony Music. Ajo gjithmone i kendon dashurise por a ka patur ndonjehere te dashur? Eh sa te thella paskan qene keto pune! Alesio Aliaj ka qene ditet e fundit ne Tirane e sigurisht qe Thumb-it nuk mund ti shpetonte! Ai ka dy fjale per ti thene Bleones dhe jo vetem kaq. Modeli i njohur ka treguar se cilin prej artsteve nderkombetar me te cilet ai punon ne Australi,e ka mik te afert. 🙂

Gepostet von Blitz.al am Samstag, 8. Juli 2017

Shiko Fotot: