Lind foshnja me dy dhëmbë

Përjetoi ndjenjën e të qenit nënë për herë të parë por të njëjtën kohë dhe u shokua.

Diçka e tillë pasi foshnja e Samantha Lines e cila është 29 vjeçare, lindi me dy dhëmbë të parë.

Kjo ka qenë një befasi e këndshme ka thënë nëna Lines e cila ndau rrëfimin e ëmbël për vajzën e porsalindur të saj.

Shumica e foshnjave zakonisht përjetojnë ndjenjën e dhëmbëve në rreth gjashtë muaj, por të lindësh me dy dhëmbë prerës është diçka e pazakontë./InfoKosova/

Shiko Fotot: