Linda Halimi mendon për dasmat gjatë verës

Këngëtarja nga Kosova, Linda Halimi, prej vitesh është zhvendosur në Amerikë, për të jetuar dhe punuar në karrierën muzikore.

Ajo përgjatë viteve ka qenë mjaft e komtuar në mediat rozë, për shkak të martesës së saj me reperin me ngjyrë ‘Big D’.

Së fundmi, kur gjithë botë po kalon në një krizë mjaft të vështirë për shkak të përhapjes së virusit COVID-19, i cili po shkakton viktima anë e mbanë nëpër botë.

Duket se Lindës nuk po i bën aq shumë përshtypje ky fakt, pasi ajo ka publikuar një video ku shihet duke kënduar, madje ajo ka thënë se i mungojnë shumë dasmat shqiptare.

“Jashaaaa… Më mungojnë dasmat shqiptare, kush do të më ftoj këtë verë”, ka shkruar ndër të tjera ajo.

https://www.instagram.com/p/B95PrXXhhnV/