Linda Halimi shfaqet e mbështjellur në pishkir

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, së fundmi u bë pre e thashethemeve kinse ajo është ndarë nga burri i saj.

Mirëpo ajo i hodhi poshtë këto thashetheme, duke treguar se ardhja e saj në Kosovë nuk ka të bëjë me këtë fakt dhe se vazhdon të jetë e lumtur me bashkëshortin e saj.

Linda ndërkohë po vazhdon të shijojë pushimin e saj në vendlindje bashkë me vajzën e saj, Kaimana.

Teksa po qëndron në Prishtinë, ajo po merret me aktivitete të ndryshme, teksa po tregohet mjaft aktive edhe për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi mjaft atraktive për ndjekësit, ku shihet e mbuluar vetëm me peshqir, ndërsa tregon pak nga vija e saj e përkryer trupore.

Linda ka qenë shumë e përfolur për arritjen e saj të madhe, duke kaluar nga një trup obez në një femër të tonifikuar, linjat e sa cilës do t’i kishte lakmi çdo femër.

Gjatë qëndrimit në Prishtinë, Linda duket se edhe po punon për një këngë të re.