Web Analytics

Linda Halimi vjen me poza provokuese nga palestra

Botuar nga: InfoKosova

Artistja e njohur shqiptare Linda Halimi vijon të nxjerrë video apo foto nga jeta e saj në palestër.

Këngëtarja, e cila njëherësh është shumë aktive me postime të ndryshme, së fundmi ka ndarë disa fotografi atraktive nga palestra.

Duke qenë shumë e fokusuar në këtë pjesë këngëtarja ka mahnitur ndjekësit me linjat trupore.

E veshur tërësisht në sportive, krijuesja e hiteve duket në formë të mrekullueshme.

Ndryshimi vjen falë ushtrimeve të njëpasnjëshme dhe kujdesit të madh ndaj vetes.

Shiko videon:

Të FUNDIT