Web Analytics
BallinaUncategorizedLinda Morina kërkon burrë që i ka vdek gruaja

Linda Morina kërkon burrë që i ka vdek gruaja

Linda Morina nuk ka nevojë për prezantim të gjatë, pasi të gjithë e njohin dhe e dinë se çfarë bënë.

Ajo, është një nga personazhet e pa parashikueshëm që përflitet në median rozë për të bëmat në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Siç mund ta dini, Linda Morina është e ende beqare, ani pse tashmë është as më pak e as më shumë se 45 vjeç.

Në një nga postimit e fundit, Linda Morina kërkon burrë vejan, pra që i ka vd.ek gruaja.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit