Këngëtarja e famshme Linda Morina sot kishte një ditë shumë speciale, shkruan “InfoKosova”.

Ajo ishte veshur e rregulluar deri në pikën e fundit, madje dhe ishte grimosur shumë.

E më pas kishte vendos që të dilte të hante akullore në një lokal në kryeqytet.

Nuk dihet nëse me Lindën ishte dhe ndonjë shoqe apo shok i saj, por vërtet në këtë pamje Linda po duket krejt tjetër./InfoKosova/