Web Analytics
BallinaUncategorizedLinda Morina po dëshiron të niset për në Ukrainë

Linda Morina po dëshiron të niset për në Ukrainë

Të gjjthë e njohin Linda Morinen, fenomenin e rrjeteve sociale që deri para pak kohësh ishte një nga emrat më të përfolur.

Ajo, bënte këngë me çifteli për këdo, gjë e cila edhe e bëri të njohur e të përfolur, ani pse nuk është aktive si dikur, Linda Morina poston kohë pas kohe dhe tërheq mjaftë vëmendje tek ndjekësit, por edhe media online.

Linda, nuk e ka lënë pa u përfshirë edhe në çështjen e Ukraines, madje po kërkon të shkojë atje.

Ajo, tashmë është veshur me uniformë ushtarake dhe është gati për luftë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit