Web Analytics
BallinaSHOWBIZLinda Morina provokon duke ngrënë tranguj

Linda Morina provokon duke ngrënë tranguj

Ani se nuk është aktive si dikur, Linda Morina poston kohë pas kohe dhe tërheq vëmendjen e ndjekësve, por edhe të mediave online.

Këtë herë Linda duket se provokon me perime.

Ajo shfaqet duke kafshuar tranguj, shkruan “Kosovarja”.

Me gjasë më këtë foto Linda ka dashur të tregojë se si po i kultivon në ‘bahçe’ e saj trangujt.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit