Web Analytics

Linjat ‘shpërthyese’ të Santianes, e quan veten ‘Barbie’

Motin e nxehtë ka vendosur ta kalojë në bregdet në Shqipëri, por modelja kosovare Santiana Maloku nuk po ndalet së publikuar fotografi joshëse në bikine.

E lumtur për asetet joshëse, Santi edhe minuta më parë publikoi katër fotografi në të cilat duket tejet sensuale.

Si nga para dhe nga prapa ajo po duket “flakë” duke ngritur temperaturat më shumë se ç’duhet.

Kësaj radhe bikinet i kishte veshur ngjyrë rozë me të cilat e krahasonte vetën me “Barbie”.

“Unë jam një vajzë Barbie në një Botë Barbie”, ishte përshkrimi i postimit./indeksonline

Shiko foton:

Nga rubrika