Web Analytics
BallinaUncategorizedLirimi e bënë këtë veprim që Lules ti kthehet buzëqeshja

Lirimi e bënë këtë veprim që Lules ti kthehet buzëqeshja

Lirimi e Lulja janë një nga çiftet shqiptare më të ndjekura e të njohura në rrjetin social Instagram, ku prej kohësh postojnë foto e video të ndryshme.

Çifti kanë mbi 140 mijë ndjekës, të cilët gjatë gjithë kohës shikojnë video dhe fotot e tyre.

Së fundi, vëmendja e ndjeksve dhe mediave, është përqëndruar shumë tek çifti i ri, kjo për shkak të sëmundjes së Lules dhe veprimeve që po bënë Lirimi, i cili e ka shprehur publikisht gjithë dhimbjen për të shoqen, shkruan “Kosovarja”.

Duke dashur që Lules tia kthej buzëqeshjen, Lirimi sot ka bërë gjeste gjatë vozitjes.

Ai, ka treguar vetë se të gjitha po i bënë për disponimin e Lules.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit