Web Analytics

Lirimi shfaqet i mërzitur nga ndarja me Lulen, malli për vajzat e tij e kanë ‘shkatërruar’

Botuar nga: InfoKosova

Lirimi dhe Lulja janë çifti që janë përfolur shumë ditëve të fundit.

Në rrjetet sociale ata deklaruan se i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Fansat e tyre ka ditë qe po interesohen pse ka ardhur deri të ndarja e tyre.

Ka qenë Lirimi ai i cili përmes një videoje ka treguar arsyen e ndarjes nga Lulja.

Madje ai ka thënë se bashkimi i tyre në këtë kohë është i pamundur.

Kurse sot Lirimi është shfaqur i mërzitur, duke thënë se po e ka të vështirë të jetojë pa vajzat e tij. /ORAinfo/

Shiko videon:

@lirimrashiti06

♬ Ezel – Instrumental – Kadir AK

 

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,235FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT