Lola duket bukur me këtë fustan nusërie

Lola Haradinaj gjithmonë ka një përkujdesje maximale për paraqitjet fizike.

Ajo për ndjekësit e saj pozon në mënyra të ndryshme, e që gjithmonë tërheqë vëmendje.

Këtë herë, me një stil më ndryshe, Lola duket perfekte në fustan nusërie teksa ka zgjedhur një model unik.

Po ashtu, me grimin perfekt dhe buzëqeshjen që nuk i mungon asnjëherë ajo rrezaton.

Ja shikojeni dhe binduni./Kosovarja/