Web Analytics

Lola e Dautit me këtë video ua bën ‘bajat’ vetën krejt grave të politikanëve

Botuar nga: InfoKosova

Lola është njëra nga grat me me stil të showbizit shqiptar.

Ani pse është nënë e dy fëmijevë, Lola vazhdon të mbajë trupin e saj në vijë, shkruan InfoKosova.

Me një bukuri të pa krahasushmë, bashkëshortja e politikanit Daut Haradina, veçohet secilën herë.

Në një video të publikur në rrjetine  saj instagram, Lola reklamon shpinen e zhveshur dhe trupin perfekt./InfoKosova/

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,061FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT