-2.4 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Uncategorized Lola Haradinaj ka një lajm të mirë për ju!

Lola Haradinaj ka një lajm të mirë për ju!

Lola Muçaj – Haradinaj, është motra dhe kunata e Anita Muçaj – Haradinajt, shkruan “InfoKosova”.

Që të dy motrat janë të martuar për dy vëllezërit politikan të AAK-së.

Anita është e martuar për Ramushin, ndërsa Lola për Dautin.

Po ashtu motrat Muçaj kanë punuar bashkë në të njëjtin medium prej vitesh.

Pra, në televizionin publik të Kosovës, në RTK.

E motra e vogël e Anitës, Lola ka paralajmëruar se së shpejti do të filloj me një show të ri televiziv.

Ajo nuk ka dhënë detaje se nëse ky “show” do të emitohet në televizionin publik të Kosovës apo në ndonjë televizion tjetër, por iu bënë me dije se tashmë ajo ka vendos të bëj “show” të vetin.

E ju që e pëlqeni gruan bukuroshe të Dautit, tani keni mundësi që ta shihni më shpesh në TV./InfoKosova/

608,992FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Electra është 46 vjeçe, por trupi i saj tregon ndryshe

Carmen Electra ka treguar se është duke i shijuar pushimet e saja tropikale dhe këtë e ka bërë përmes postimit të fotografive në rrjetet...
web
analytics