Lola Haradinaj në duet me Taynan

Lola Haradinaj dikur këngëtare dhe moderatore shumë e pëlqyer, një zonjë me shumë stil dhe e veçantë nga të tjerat, sot është gruaja e politikanit të njohur, Daut Haradinaj dhe nënë e dy fëmijëve.

Edhe pse ka kohë që bukuroshja i mungon televizonit, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale duke postuar fotografi  nga përditshmëria e saj.

Lola jo rrallë herë e ka shprehur se ka simpati ndaj Taynas dhe e kemi parë shpesh duke e përkrahur në Instagram.

Se i pëlqejnë këngët e saj e ka treguar edhe në postimin e fundit në Instastory, ku shihet duke e kënduar në secilin varg këngën më të re “Magdalena”, së bashku me Taynen./Kosovarja/