Lola ka dalur sonte, ‘shkëlqeu’ me grimin, flokët dhe veshjen

Lola Haradinaj është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo ëstë gruaja e politikanit të njohur, Daut Haradinaj.

Lola është një nënë shumë e përkushtuar por krahas kësaj ajo përkujdeset shumë që gjithmonë të paraqitet plot stil dhe tërheqëse.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur./ORAinfo/