Londër, hipnotizon pronarin, plaçkit dyqanin

Është e pabesueshme por ja që ka ndodhur.

Një hajdut në Londër nuk ka përdorur armën, por hipnozën për të gra.bitur në një supermarket.

Kamerat e sigurisë kanë filmuar gjithë skenën që kur hajduti hyn në dyqan, hipnotizon pronarin dhe vjedh sipas qejfit./InfoKosova/

Shiko Videon: