Loredana befason me stilin e ri

Loredana Zefi lirshëm mund të themi se ka qenë personazhi kryesor i vitit 2019, e këtë epiteti po vazhdon ta mbajë edhe në 2020-tën.

Sidomos për shkak të skandalit me ciftin zvicëran që bëri bujë të madhe mediatike, e që po përmendet ende në mediat e huaja e ato vendore.

Pavërsisht të thënave e të pathënave në lidhje me rastin, Loredana ka vazhduar normalisht jetës e saj, madje ajo edhe atë kohë ka realizuar projekte.

Tek sa Mozzik deklarohet ende beqar pas ndarjes, në anën tjetër ajo nuk ka vonuar dhe ka bërë publike lidhjen me reperin Zuna.

Lori po ashtu nuk po i ndalë as fotografitë në të cilat shfaqet jos.hëse.

Bëhet fjalë edhe për foton e fundit, ndryshe prej herave tjera Lori shfaqet me një stil më ndryshe./Kosovarja/