Loredana bëhet kokëkuqe

Një nga femrat më të komentuara të show bizzit shqiptarë dhe ndërkombëtarë.

Loredana Zefi admirohet për muzikën që sjell, e nuk i mungon vëmendja as për paraqitjet e saj.

Rep – artistja shfaqet çdo herë plotë stil dhe asnjëherë njëjtë, këtë herë ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, nga biondinë duke u bërë në flokëkuqe.

Si duket ky ndryshim u pëlqeu edhe fansave të saj ku përmes Instagramit ajo ka pranuar mijëra pëlqime dhe komente pozitive./kosovarja/