Loredana dhe motra e saj ngjajnë si dy pika uji

Loredana ka ndryshuar pamjen e fytyrës goxha që nga koha kur filloi karrierën.

Mirëpo me pamjen e tanishme ajo po ngjan shumë me motrën e saj Rozanën, shkruan InfoKosova.

Një foto po shpërndahet shumë në rrjet ku dikush i bëri bashkë fotografin e Loredanës dhe të motres së saj dhë ngjashmëria është shumë e madhe.

Shikoni foton më poshtë e vlerësojeni edhe ju./InfoKosova/