Loredana dhe Zuna bëhen bashkë për projektin e ri

Loredana dhe Zuna këtë javë publikojnë këngën e re.

Loredana dhe Zuna në media kanë qenë të përmendur për një lidhje dashurie, tani dyshja janë bërë bashkë për një duet, shkruan lajmi.net.

Artistët minuta më parë me anë të postimeve të bëra në rrjete sociale njoftuan publikun se të enjten nga ora 23:59 publikojnë bashkëpunimin.

Madje Zuna dhe Loredana në videon e publikuar interpretojnë pak nga kënga e re.