Web Analytics
BallinaSHOWBIZLoredana fiton çmim në MTV EMA, ja si u paraqit në tapetin...

Loredana fiton çmim në MTV EMA, ja si u paraqit në tapetin e kuq reperja nga Kosova

Loredana njihet për sukseset e saj në fushën e muzikës.

Deri më tani reperja ka fituar disa çmime e një ndër to e ka marrë edhe ditën e sotme.

Loredana ka marrë pjesë në “MTV EMA”, ku ka fituar çmimin “Best Swiss Act”.

Këngët e saj janë mjaft të suksesshme dhe fitore të tilla janë të padiskutueshme për Loredanën.

Kenget e saj degjohen nderkombetarisht duke mbledhur klikime te shumta.

Madje ne shume koncerte publiku kendon kenget e saj.

Ajo njihet edhe per stilin unik te veshjes.

Ku edhe me kete rast u duk shume bukur.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit