Loredana habiti me paraqitjen pa grim

Reperja e njohur, Loredana komentohet për secilën paraqitje të saj.

Ajo është tejet aktive në Instagram dhe publikon pothuajse tërë përditshmërinë e saj.

Edhe sot, me tu zgjuar, ajo ka ndarë disa video në InstaStory teksa shihet pa make-up dhe flokë të pa rregulluara, duke befasuar kështu me pamjen e saj të thjeshtë.

Reperja e njohur ndonëse vazhdimisht ‘guxon’ të dal pa grim, si duket sa këtë herë nuk e pati problem.

Ndryshe, projekti i fundit i Loredanës është kënga “Kein Wort” në bashkëpunim me Juju.