Loredana ja kaloi me klikime por Mozzik paska nisur një lidhje të re! 

Jo shumë kohë më parë Mozzik u shpreh se kjo verë nuk do ta gjejë beqar dhe nuk paska gënjyer.

Në Instastory ka publikuar një foto para pasqyrës ku jo padashje duket këmba e një vajze misterioze.

Ata ndodhen në Milano të Italisë dhe vetë Mozzik e ka treguar vendndodhjen.

Kjo është hera e parë që Mozzi publikoj një foto me një vajzë që nuk është Loredana…/kryefjala/