Loredana kujton babain e ndjerë: Je gjithmonë me mua

Është bërë një vit që kur ka ndërruar jetë babai i artistes së njohur, Loredana.

Reperja e famshme shqiptare në këtë ditë ka përkujtua babin e ndjeër përmes një postimi në InstaStory, duke publikuar fotografinë e tij.

“Sot 1 vit pa ty baba dhe disi je gjithmonë këtu”, ka shkruar Loredana sipër fotos.

Kujtojmë që krahas karrierës të suksesshme, Loredana është një nënë e përkushtuar e një vajze./Indeksonline/