Loredana me stil të veçantë flokësh, merr vëmendje në paraqitjet e reja

Artistja e njohur nga Ferizaj, e cila jeton dhe vepron në Zvicër, Loredana Zefi, shquhet për pamjen e saj për të cilën kujdeset në masë të madhe.

Atë prej vitesh e kemi parë me stil të njëjtë të flokëve, bionde e flokë të gjata – teksa kohëve të fundit ka bërë një transformim të madh.

Bukuroshja, e cila numëron 2.8 milionë ndje kës në Instagram, nuk heziton të ndajë imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria me fansat e saj.

Në këto imazhet e fundit që ka pu blikuar në rrjete sociale, ajo vjen me ndryshim të ri dhe me një stil interesant flokësh i cili u komentua edhe nga fansat.

Megjithëkëtë, 24-vjeçarja arrin gjithnjë të jetë në formë të mirë dhe në hap me trendet e reja.

Lori kohëve të fundit ka qenë cak i mediave zvicerane për shkak të historisë së bujshme me zviceranen, Petra Z.

Kjo e fundit kërkoi ndihmë në rrjetet sociale pasi tha se nuk kishte para për të paguar funeralin e nënës së saj që vdi.q muajin e kaluar. /Telegrafi/