Web Analytics
BallinaSHOWBIZLoredana pa asnjë kompleks publikon foto pa filtër e pa grim dhe...

Loredana pa asnjë kompleks publikon foto pa filtër e pa grim dhe veprimi i saj duhet marrë si shembull!

Reperja e njohur, Loredana është gjithnjë në qendër të vëmendjes, së fundmi, ajo ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram, e cila është shfaqur totalisht pa grim si dhe pa asnjë filtër.

Ajo ka sjellë një shembull të vërtetë me këtë foto, pasi ditët e sotme është shumë e vështirë që dikush të publikojë foto pa filtër dhe pa grim në rrjete sociale.

Kujtojmë se edhe Klaudia Pepa publikoi më herët një foto në rrjetin social që me të vërtetë ishte për t’u vlerësuar dhe duartrokitur.

“Jam pak e trishtuar Të zgjohem dhe ta shoh veten kështu nuk më bën të ndihem e sigurt Ndoshta ky  vjen nga një periudhë e vështirë dhe stresuese më duhet të ndalem për pak kohë që të shëroj gjurin.

Nuk mund të kërcej dhe të stërvitem për disa muaj në këtë periudhë jam në një program televiziv dhemë duhet të paraqitem para kamerës e pasigurt dhe e frikësuar Ndoshta shumë punë, udhëtimet… ushqimi.

Doja ta ndaja edhe këtë moment me ju… që nuk është aq i bukur sa të gjitha postimet e mia”, -shkruante më herët Klaudia Pepa.

Komentet në fotot e saj kanë qenë mjaft pozitive por edhe mbështetëse për të.

Në fakt edhe ne i përgëzojmë vajzat e ekranit si Klaudia apo Loredana, pasi ditët e sotme do një guxim të madh të publikosh foto në rrjete sociale pa grim apo kur lëkura është jo ne formen me te mire, Gjithnjë e më shumë shohim filtra dhe make up të rënduar nëpër foto./Iconstyle/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit