Web Analytics
BallinaSHOWBIZLoredana publikoi videon më të ëmbël të Hanës

Loredana publikoi videon më të ëmbël të Hanës

Hana Aliu edhe pse fëmijë është emër i njohur për publikun.

Kjo për shkak të famës që kanë prindërit e saj Loredana dhe Mozik.

Loredana ka publikuar një video të mëbël të Hnës.

Ajo shihet duke buzëqeshur derisa në pamje duket si Mozik./InfoKosova

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit