Web Analytics
BallinaSHOWBIZLoredana publikon foton më të lezetshmë krah Yll Limanit

Loredana publikon foton më të lezetshmë krah Yll Limanit

Loredana është njëra nga këngëtaret shqiptare që po shënon suksese ndërkombëtarisht në muzikë.

Këngët e saj po pëlqehen shumë nga publiku, ku sallat e koncerteve janë gjithmonë të mbushura plot.

Edhe pse është nënë e një vajzë ajo mundohet që të përkushtohet shumë në profesionin e saj.

Edhe pse jeton dhe vepron jashtë Kosove, ajo mban raporte të mira me artistët shqiptar.

Shpesh herë e kemi parë në shoqërinë e këngëtarit Yll Limani ku shfaqeshin mjaft të afërt.

Edhe së fundmi në Insta Story publikoi një foto krah tij.

”Dy të lezetshëm” shkruan ajo krahas imazhit.

Ndryshe, Loredana mbetet e përfolur ende edhe pas ndarjes me reperin Mozik me të cilin ka edhe një vajzë Hanën./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit