Loredana publikon videon e ëmbël me Hanën

Loredana sot ka postuar një video në instagram.

Këngëtarja kosovare e pëlqyer nga publiku dhe e shumëkërkuar për muzikën që sjellë ka publikuar një video në insta story bashkë me vajzën e saj Hanën, shkruan lajmi.net.

Pavarësisht angazhimeve në karrierë Loredana përherë ndanë kohë të merret edhe me vajzën e saj ku jo rrallë këto momente i poston edhe në rrjetet sociale.

Edhe së fundmi ajo publikoi një video të ëmbël ku nënë e bijë shkëmbejnë puthje me njëra-tjetrën.

Kujtojmë se ditë më parë Loredana me anë të një fotos bashkë me Mozzikun ka konfirmuar ndarjen duke treguar se sërish nuk funksionoi ani pse tentuan.

Ndryshe, “Mit mir” është kënga që publikoi çifti ani pse të ndarë./Lajmi/

Shiko videon: