Loredana “rrëmben” një çmim në “Swiss Music Awards”

Sukseset e Loredanës kanë kaluar kufijtë shqiptarë dhe këtë po e dëshmon çdo ditë e më shumë.

Artistja e njohur famë bazë e ka të përqendruar në Zvicër, atje ku së fundi u shpërblye me një çmim prestigjioz.

Reperja mbrëmë ishte pjesëmarrëse në ndarjen e çmimeve “Sëiss Music Awards” ku edhe u shpërblye me “Best Breaking Act”.

Përveç kësaj, Loredana poashtu performojë në skenën gjigante të një prej eventeve më të mëdha muzikore në Zvicër.

Ndryshe, “Kein Wort” mban titullin kënga e saj e fundit që e solli bë bashkëpunim me Juju./Indeksonline/