Loredana shfaqet nga hoteli i Behgjet Pacollit

Reperja e njohur Loredana së fundi është duke kaluar mjaft kohë me vajzën e saj Hanën.

Tani dyshja u shfaqën në Lugano të Zvicrës, ku edhe po qëndrojnë në hotelin “Swiss Diamond” të Behgjet Pacollit.

Loredana postoi disa video, ku shihet krahas Hanës, e që padyshim po kalon momente të mira.

Kujtojmë që së fundi Loredana ka paralajmëruar që është gati të fillojë turneun e saj, pasi ai u anulua për shkak të Covid-19.

Reperja shqiptaro-zvicerane në një postimi të gjatë, njoftoj fansat se do të fillojë shitjen e biletave për turne nga data 10 qershor.

Por, reperja poashtu tha se ata kanë qenë të detyruar që të ngrit çmimet e biletave dhe kërkojë që adhuruesit e saj mos të zhgënjehen nga kjo gjë.