Web Analytics

Loredana shpreh publikisht pëlqimin për aktorin e famshëm, ndjekësit i kthehen kundër: Ke një vajzë…

Botuar nga: InfoKosova

Tom Hardy ka me miliona fansa nëpër botë dhe Loredana është një prej tyre.

Reperja ka publikuar në TikTok një video ku u tregon ndjekësve të saj një person të famshëm që e ke fiksim dhe në celularin e saj tregon foto të aktorit të cilësuar si një nga meshkujt më ‘terheqes’ në botë.

Gjithsesi, ndjekësit në sektorin e komenteve nuk duken dhe shumë të lumtur me këtë.

“Ti ke një vajzë”– shkruan dikush që ka marrë edhe vëmendjen e artistes, ajo nuk ka ngurruar të replikojë duke shkruar: “Por, ai prap mbetet hot apo jo”?

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT