Loredana si të ishte tjetër femër me flokë kaçurrela

Reperja e njohur shqiptare Loredana Zefi njihet si një femër që eksperimenton mjaftë me pamjen e saj.

Edhe me anë të ndërhyrjeve të shumta që ka bërë, ajo është shndërruar thuajse në tjetër femër, më e plotësuar dhe e kuruar deri në detajin e fundit.

Reperja duket se këto ndryshime nuk do ti lë anash asnjëherë, ku së fundmi ndau disa imazhe me flokë kaçurrela.

Edhe ky stil po i ka hije, duke ndryshuar totalisht./Kosovarja/