Web Analytics
BallinaSHOWBIZ“Loredana, të dua!” Deklarata e Yll Limanit që po bën xhiron e...

“Loredana, të dua!” Deklarata e Yll Limanit që po bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

Loredana ka qenë në një nga koncertet e Yllit.

Në një moment këngëtari dëgjohet teksa bërtet ‘Loredana, të duaaaaaa’.

Reperja nuk bën asnjë reagim dhe vijon të këndojë dhe kërcejë me këngën e tij dhe Noizyt.

Në rrjetet sociale videoja po shpërndahet gjithkund duke u kthyer në një trend./afterparty

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit