Loredana vë në pah tiparet e bukurisë por ky detaj i vogël u mori vëmendjen e fansave

Lori ka publikuar një footgrafi ku ka theksuar fytyrën në Instagram.

Reperja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron në Zvicër, Loredana Zefi përveç se në muzikë është mjaft aktive edhe në rrjete sociale.

Ajo sigurohet që t`i mbaj të informuar fansave e saj përmes publikimeve të shpeshta në llogarinë e saj zyrtare të Instagramit.

Së fundmi Lori ka ndarë me fansat e saj disa fotografi ku shohim se fytyra e saj po ‘shkëlqen’ teksa erdhi pa grim fare në fytyrë, por një gjë tjetër ua morri vëmendjen fansave.

Ishte unaza në gishtin e saj që u ra në sy ndjekësve në Instagram, teksa ata filluan duke komentuar se mos ndoshta reperja tashmë po mban edhe unazën e martesës me Mozzik në dorë./Lajmi