Web Analytics

Loredana Zefi është martuar me futbollistin gjerman? Reperja nxit dyshimet

Reperja shqiptare Loredana Zefi ka nxitur aludimet se i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me të dashurin e saj, 22-vjeçarin Karim Adeyemi.

Gjatë një interviste të zhvilluar së fundmi Loredana ka folur për futbollistin, duke e cilësuar atë si bashkëshortin e saj.

“Burrin im luan për Dortmundin”- tha Loredana.

Megjithatë nuk dihet nëse çifti i kanë dhënë fund beqarisë, apo jo.

Kujtojmë që Loredana dhe Adeyemi disa muaj më parë konfirmuan lidhjen e tyre të dashurisë, ndërsa në fotot e publikuara dyshja duken shumë të lumtur së bashku.

Nga rubrika