Web Analytics
BallinaUncategorizedLori e merrë vëmendjen e të gjithëve me setin fotografik të fundvitit

Lori e merrë vëmendjen e të gjithëve me setin fotografik të fundvitit

Lori duket për mrekulli në fotografitë e reja.

Në prag të festave të fundvitit, shumë prej të famshmëve tanë kanë realizuar fotosesione të reja.

Edhe këngëtarja Loreta Kaçka-Lori, vendosi që ta realizojë një set të tillë, ku shihet tejet e bukur.

Në fotosesionin me motive festive, Lori ishte veshur me kostum me ngjyrë të kuqe dhe të bardhë, ndërsa dukej për mrekulli.

Komentet pozitive nuk mungonin sipër këtyre fotografive të këngëtares, e cila njihet për stilin e veçantë.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Lori titullohet “E ke harru”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit