Lori feston ditëlindjen

Edhe këngëtarja e njohur Lori pati fatin që të festojë ditëlidjen në këtë situatë.

Përkundër mundësisë që të festojë në ambiente madhështore, asaj urimet e shumta nuk i kanë munguar nga miqt dhe familjarët.

Përveç kësaj, ajo po vazhdon të mbetet aktive në skenën muzikore me këngë të ndryshme.

“E ke harru” është kënga e fundit që u lansua në mars të këtij viti.