Bukuroshja nga Tirana Lori Hoxha sonte po duket jashtëzakonisht bukur, shkruan “InfoKosova”.

Ajo njihet si njëra ndër trashëgimtaret e TopMedias, por e përveç kësaj, Lori gëzon edhe një popullaritet dhe dashuri të madhe nga masa.

Janë paraqitjet e saj në Instagram, të cilat e bëjnë Lorin që të jetë shumë e dashur për publikun e saj.

Së fundmi ajo shihet se është rregulluar me shumë shije dhe është nisur për diku.

Sigurisht ndoshta ka vendos që sonte të dëfrehet në ndonjë klub nate./InfoKosova/