Web Analytics
BallinaSHOWBIZLori : Po si jo , jam tradhtuar, por edhe kam falur...

Lori : Po si jo , jam tradhtuar, por edhe kam falur …

Këngëtarja e njohur shqiptare, Loreta Kaçka – Lori, prej vitesh është një emër shumë i dashur për publikun.

Ajo shumë pak ka qenë e komentuar në jetën private dhe deri më tani nuk është përfolur për ndonjë lidhje dashurie.

E njëjta së fundmi ishte e ftuar në emisionin “Shija e Anës”, ndërsa gjatë bisedës është pyetur nëse e kanë tradhtuar ndonjëherë, autorja e këngës “Për ty jetoj” është përgjigjur se është tradhtuar, por edhe ka falur.

“Kush s’është tradhtuar, po patjetër. Por, unë jam tip që i marr gjërat shumë shtruar dhe mendoj që njerëzit gabojnë dhe patjetër që duhet të falen”, “E kam pak problem tek puna e faljes, se jo gjithmonë fal. Por, kam falur, ka shumë raste që fal dhe nuk pendohem për gjërat që bëj”, vazhdoi më tej artistja.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit