Web Analytics
BallinaUncategorizedLorik Cana prezanton “ish-të dashurën” pas 10 viteve

Lorik Cana prezanton “ish-të dashurën” pas 10 viteve

Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, gjatë mbrëmjes së djeshme ka postuar në llogarinë e tij personale një fotografi, ku ka prezantuar “ish-të dashurën” pas 10 viteve.

Në postimin e tij, Cana shprehet se e kishte parë ish-in pas 10-vitesh dhe se aty kishte kuptuar se e kishte marrë malli për të.

“Dua të ndaj diçka speciale me ju sot, pashë ish-in tim pas më shumë se 10 vitesh e di sa e vështirë është ta them, mbase edhe e gabuar, por shumë kujtime dhe pasion më kthyen pas në kohë.

Ajo është akoma shumë të,rheqëse dhe një bukuroshe e vërtetë madje ka akoma një tatuazh me emrin tim.

Shpresoj të të shoh një ditë, më mungon”, shkroi Loriku në postimin e tij.

Pas këtij shkrimi, ai vendosi të prezantonte ish-të dashurën në rrjetin social “Instagram”, dhe ishte makina e tij e vjetër e tipit “Porsche GT2”./Express/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit